Archives

RIVE San Piero Prosecco Superiore DOCG Millesimato Brut

Rive San Piero ma jasno słomkowy żółty kolor . Aromat wyjątkowo bogaty jak na Prosecco zachwyca nutami kwiatowymi akacji i wisterii, z cytrusowym dopełnieniem cytryny i werbeny. Do tego dojrzała gruszka, biała brzoskwinia i morela. Na podniebieniu przyjemna kwaskowa świeżość, podkreślona bogatym i kremowym musowaniem, daje wrażenie przyjemnej miękkości. Bogactwo bukietu aromatycznego powraca również w smaku, potwierdzając elegancki, kwiatowy i owocowy charakter wina, które uzupełnia wyraźna mineralność.

Roseblanc Prosecco DOC Millesimato Brut

Prosecco Rose Brut Sanfeletto ma jasnoróżowy kolor, wyjątkowo przejrzysty i świetlisty. Umiarkowana ilość cukru i delikatny, trwały, nieagresywny perlage sprawiają, że jest to wyjątkowe wino. Nos zachwycają delikatne aromaty wisterii, akacji i zielonego jabłka z nutami róży, fiołków i jagód runa leśnego. Na podniebieniu wyczuwalna żywa kwasowość, świeżość i potwierdzenie zapowiedzi aromatycznej

Rosenoir Millesimato Extra Brut

Rosenoir Extra Brut Sanfeletto ma jasnoróżowy kolor, wyjątkowo przejrzysty i świetlisty. Śladowa ilość cukru i delikatny, trwały, nieagresywny perlage sprawiają, że jest to wyjątkowe wino. Nos zachwycają typowe aromaty Pinot Noir: róży, czerwonych jagód, truskawki i kwiatu brzoskwini. Na podniebieniu pełna, typowa struktura odmiany winorośli Pinot Noir uzyskana poprzez leżakowanie na osadzie. Eleganckie i finezyjne.

Prosecco Superiore Brut DOCG

Prosecco Superiore Brut Sanfeletto to punkt odniesienia dla świata Prosecco. Doceniane przez profesjonalistów, koneserów i klientów za wyjątkowo aksamitne bąbelki o apetycznym aromacie zielonych jabłek i skórki chlebowej.

Prosecco DOC Treviso Brut

Prosecco DOC Treviso Brut z winnicy Sanfeletto charakteryzuje świeży owocowy smak z nutami jabłka, brzoskwini i skórki chleba uzupełniony przyjemną wytrawnością i subtelnymi bąbelkami.

Prosecco DOC Treviso Extra Dry

Prosecco Extra Dry to idealna kombinacja świeżej kwasowości i przyjemnej słodyczy. Armaty kwiatowe przeplatają się z owocowymi nutami jabłka, cytryny i brzoskwini. Wszystko wykończone eleganckimi bąbelkami.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.