Archives

1902

1902 Mas Doix jest fermentowane w zbiorniku, a potem dojrzewa w beczkach z nowego Francuskiego dębu. Ciemnofioletowy, nieprzezroczysty kolor i niezwykłe nuty borówki, płynnych fiołków, śliwek, mięty i grafitu, to piękne wino ma jasną, soczystą kwasowość, wspaniałe owoce, delikatne garbniki i świetne, świetne wykończenie. Skończyłem notatkę na ten temat z „Awesome Wine!” Tasting Note – Vinologue – Miquel Hudin

Doix

Po głębokim rubinowo-fioletowym kolorze wita nas piękny zapach borówek, fiołków, grafitu i kwiatu irysa. Po prostu szalenie czyste, aromatyczne i złożone, z pełnym bogactwem wino, które przepływa po podniebieniu bez ciężaru, z niesamowitą jakością garbników, bez ostrych krawędzi

Salanques

To głębokie, rubinowo-fioletowe piękne wino oferuje wspaniały bukiet borówek, malin, fiołków i śladów żywicznych ziół i kwiatów. Średnie do pełnego ciało, z lekką, pełną wdzięku, elegancką konsystencją, która po prostu przepływa po podniebieniu.

Les Crestes

Les Crestes ma znakomite nuty czarnych czereśni, jeżyn, grafitu, wiórków grafitowych, fiołków i pięknej mineralności wyłaniającej się ze szkła. To piękne wino jest dojrzałe, pełne, okrągłe i niesamowicie aksamitne na podniebieniu, ze słodką taniną na zakończenie.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.