Archives

Angelus Falerno Del Massico DOC

Angelus to wino w kolorze intensywnej czerwieni z refleksami granatu. Oferuje szeroki, złożony, ciepły profil aromatyczny, z nutami śliwki, czarnych wiśni, jagód jałowca, runa leśnego, elegancko zamknięty nutami balsamicznymi, kakao i wanilii. Wino hojne i harmonijne w smaku z przyjemnymi, aksamitnymi taninami.

Gaurasi Falerno Del Massico Rosso DOC

Gaurasi to uwodzicielskie i eleganckie wino o złożonym zapachu czerwonych owoców, czarnej wiśni i śliwki. Ma mocną strukturę z miękkimi i delikatnymi taninami. Posmak jest trwały z nutami mineralnymi, balsamicznymi i korzennymi.

Aglianico Campania IGT

Aglianico Campania IGT to wino o barwie rubinowej czerwieni z aromatami dzikich jagód, jeżyn, wiśni i lukrecji. Jest to wino o bogatej strukturze, a jednocześnie świeże i mineralne z delikatnymi i miękkimi taninami.

Piedirosso Roccamonfina Rosso IGT

Piedirosso Roccamonfina Rosso to wino w kolorze purpurowej czerwieni. Owocowe aromaty malin, jeżyn i jagód ozdabiają przyjemne nuty kwiatowe. Dojrzewanie przez 12 miesięcy w stali i co najmniej 6 miesięcy w butelce daje efekt w postaci pełnego ciała i miękkich tanin.

Greco Di Tufo DOCG

Greco di Tufo to eleganckie wino o jasno słomkowym kolorze, w którym mineralność łączy się z aromatami owoców cytrusowych i gorzkich migdałów. Świeże, mineralne wino z dobrym balansem kwasowość/cukier i długim posmakiem.

Pectus Falerno Del Malssica Bianco DOC

Pectus to eleganckie wino o jaskrawym, żółtym kolorze z winogron rosnących na stoku wulkanu Roccamonfina. Intensywne aromaty kwiatowe przeplatają się z nutami brzoskwini, cytryny i migdałów. Na koniec delikatne nuty waniliowe ze starzenia w drewnie i wulkaniczna mineralność. Pełne, bogate wino z długim posmakiem.

Fabula Falerno Del Malssico Bianco DOC

Fabula to eleganckie wino o jasno słomkowym kolorze z winogron rosnących na stoku wulkanu Roccamonfina. Intensywne aromaty kwiatowe przeplatają się z nutami brzoskwini, cytryny i migdałów. Wulkaniczna mineralność i długi posmak dodają winu charakteru.

Falanghina Vandemmia Tardiva IGT

Falanghina Vandemmia Tardiva powstaje z winogron zbieranych na koniec października, pochodzących ze stoków wulkanu Roccamonfina. Wino o jasno żółtym kolorze, aromatach kwiatowych z nutami ziołowymi i migdałowymi. Późny zbiór zapewnia intensywność i odczucie słodyczy.

Falanghina Campania IGT

Falanghina to eleganckie wino o jasno słomkowym kolorze z winogron rosnących na stoku wulkanu Roccamonfina. Atrakcyjne aromaty kwiatowe z nutami owoców cytrusowych i migdałów uzupełnia delikatna mineralność.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.