Archives

Avicella Alvarinho Trajadura

Avicella Alvarinho Trajadura ma słomkowy kolor, jest jasna i żywa. W nosie Alvarinho wnosi potężne kwiatowe aromaty akacji, lipy i jaśminu, a Trajadura – aromat owoców pestkowych i gruszki. Pojawiają się również przyjemne nuty owoców tropikalnych. Na podniebieniu wino jest świeże, średnio kwasowe, z eleganckim dość długim zakończeniem.

Avicella PET-NAT

Pét-nat to skrót od pétillant-naturel („naturalne musowanie”), określający wina powstałe tzw. metodą pradawną. Oznacza to, że nie ma tu drugiej fermentacji, a wino jest butelkowane jeszcze przed zakończeniem fermentacji pierwotnej, bez dodawania drożdży czy cukru i bez usuwania osadu drożdżowego. Efektem tych zabiegów jest wino musujące o mętnej barwie, ze sporą ilością osadu na dnie, najczęściej zamykane zwykłym kapslem.

Avicella Alvarinho

Avicella Alvarinho to pełne, subtelnie pachnące białe wino o złożonych, ale delikatnych aromatach brzoskwini, cytryny, marakuji, liczi, skórki pomarańczowej, jaśminu, kwiatów pomarańczy i melisy. Wino, które wyśmienicie smakuje świeże, ale również posiada potencjał starzenia przez dziesięć lat lub dłużej.

Avicella Arinto

Avicella Arinto to przykład wina prezentującego wszystkie klasyczne cechy tej iberyjskiej odmiany. Ma słomkowo żółtą barwę, delikatne aromaty tropikalnych owoców takich jak mango i marakuja, bogaty smak i przyjemną, dobrze zbilansowaną kwasowość.

Bairrinho Vinho Verde

Vinho Verde Bairrinho to wino o jasno złotym kolorze, aromatach gruszki i cytrusów z nutami przypraw. Na podniebieniu, wytrawne, młodzieńcze, cytrusowe, aromatyczne wino z nutą ziół, ściętej trawy i skórki cytryny. Dość wysoka kwasowość dodaje temu winu charakteru i świeżości.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.