Archives

Rosenoir Millesimato Extra Brut

Rosenoir Extra Brut Sanfeletto ma jasnoróżowy kolor, wyjątkowo przejrzysty i świetlisty. Śladowa ilość cukru i delikatny, trwały, nieagresywny perlage sprawiają, że jest to wyjątkowe wino. Nos zachwycają typowe aromaty Pinot Noir: róży, czerwonych jagód, truskawki i kwiatu brzoskwini. Na podniebieniu pełna, typowa struktura odmiany winorośli Pinot Noir uzyskana poprzez leżakowanie na osadzie. Eleganckie i finezyjne.

Champagne Locret-Lachaud Rose

Champagne Locret Rose ma różowy łososiowy kolor, aromaty kwiatowe takie jak piwonia czy róża oraz owocowe z przewagą gruszki. Wszystko uzupełniają nuty ciasta francuskiego. W ustach okrągłe, delikatne i zrównoważone.

Cava Giró del Gorner Brut Rose

Cava Giro del Gorner Brut Rose to seksowna wersja szlachetnego, musującego 100% Pinot Noir o jasno różowym kolorze. Produkowane metodą Szampańską (tradycyjną) wino charakteryzują aksamitne, ciągłe bąbelki, aromat i smak truskawek i wiśni wykończony idealną wytrawnością.

Rita Habla

Różowe wino z winnicy HABLA, produkowane we Francji ze szczepów Syrah i Garnacha. Wino, które pokazuje wszystkie cechy prawdziwego różu. Eleganckie, atrakcyjne wino z wielką osobowością, z nutami malin i truskawek oraz długim zakończeniem.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.