Archives

Purus Gruner Veltliner DAC

Strukturę to wyjątkowe wino buduje dojrzewając 24 miesiące na osadzie (50% w stali, 50% w dębowych dużych beczkach). Ciepłe aromaty sugerują soczyste owoce pestkowe, tytoń i nuty pieprzu. Uzupełnieniem są niuanse warzywne wyczuwalne na podniebieniu z orzechowym zakończeniem. Głębokie i eleganckie, miękkie i otwarte, jest pomostem pomiędzy figlarnością młodego Veltlinera i głębią złożonego, dojrzałego wina.

Loiserberg Riesling Kamptal DAC

Loiserberg o jasnym słomkowym kolorze zachwyca owocowością brzoskwini z odrobiną pomarańczy przyprawioną nutami pikantnych przypraw. Na podniebieniu kontynuacja smaku owocowego z dodatkiem soczystej gruszki z długim posmakiem. Idealny wybór do samodzielnego picia.

Steingarten Gruner Veltliner Kamptal DAC

Steingarten o jasnym słomkowym kolorze potrzebuje chwili napowietrzenia, by otworzyć się aromatami ziół i świeżo ściętej trawy z nutą cytrusowych owoców i migdałów. Długi posmak wytrawnego, doskonale zrównoważonego wina na długo pozostawia wspomnienia.

Felix Gruner Veltliner

Felix to wino o jasno słomkowym kolorze z atrakcyjnymi aromatami cytrusów, pieprzu, ziół czy owocu granatu. Wszystko wykończone rześkimi nutami skórki cytrynowej z nutą grejpfruta.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.