Archives

Terra Musa Malbech IGT BIO

Terra Musa Malbech to wino o intensywnym rubinowym kolorze. Intensywny owocowy aromat śliwki i jeżyny z nutami ziołowymi. W ustach soczyście owocowy, wytrawny, żywo ziołowy smak z odpowiednią ilością garbników.

Terra Musa Cabernet Franc DOC BIO

Terra Musa Cabernet Franc to wino o ciemno rubinowo – czerwonym kolorze, który z wiekiem nabiera bordowych odcieni. Wino o wielkiej osobowości, charakteryzujące się mocnym, owocowym zapachem i smakiem (jeżyna, śliwka) z wyraźnymi ziołowymi nutami.

Terra Musa Pinot Bianco IGT BIO

Terra Musa Pinot Blanc to bardzo eleganckie wino o lśniącej, słomkowo-żółtej barwie z zielonymi refleksami. Młode ma subtelny, przyjemny i delikatny zapach owoców brzoskwini, moreli i melona z nutami glicynii i lauru. Z wiekiem smak staje się bardziej intensywny, a jego aromat przypomina skórkę świeżo upieczonego chleba.

Terra Musa Pinot Grigio DOC BIO

Terra Musa Pinot Grigio to wino o słomkowo – żółtej barwie. Za młodu przyjemny owocowy aromat cytrusów i gruszek, z czasem nabiera dojrzałego charakteru przypominającego sfermentowane siano, łuski orzecha włoskiego i prażonych migdałów. W smaku owocowe z wyraźną kwasowością.

Terra Musa Chardonnay DOC BIO

Terra Musa Chardonnay ma jasny, słomkowo-żółty kolor. Po wlaniu do kieliszka nos zachwyca delikatny aromat przywodzący na myśl jabłka Golden Delicious z niuansami kwiatowymi. W ustach harmonijny smak z jabłkowymi akcentami w roli głównej, w towarzystwie melona, ananasa, kwiatów akacji i wisterii.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.