Archives

Basilia Reserva Old Vines Premium Douro DOC

Basilia Reserva Old Vines Premium to wino o intensywnym, rubinowym kolorze z rudą obwódką. Złożony aromat dojrzałych jeżyn, jagód, cytrusów, przypraw z nutami balsamicznymi. Na podniebieniu bogata struktura z jedwabistymi taninami i wyczuwalną mineralnością. Eleganckie, pełne, dobrze zbilansowane, z bardzo długim posmakiem.

Basilia Tinto Reserva Douro DOC

Basilia Tinto Reserva to wino produkowane z winorośli w wieku od 40 do 80 lat. Ma intensywny, żywy, rubinowy kolor z rudą obwódką. Złożony aromat dojrzałych jeżyn, nutami kwiatowymi, przyprawami i dobrze zintegrowanym drewnem. Na podniebieniu eleganckie, pełne, z delikatną kwasowością i bardzo długim posmakiem.

Basilia Tinto Douro DOC

Basilia Tinto to wino o intensywnym, żywym, rubinowym kolorze. Bardzo delikatny nos, z dojrzałymi czerwonymi owocami, nutami kwiatowymi i dobrze zintegrowanym drewnem. Na podniebieniu świeże, owocowe, eleganckie, mineralne, dobrze zrównoważone z długim wykończeniem.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.