Archives

Corvina Veronese IGT

Corvina to wino o intensywnym rubinowym kolorze. Nos wita wyraźnie owocowy aromat z pikantnymi nutami. Na podniebieniu pełne, wytrawne, owocowe z przewagą wiśni i delikatnymi waniliowymi niuansami pochodzącymi z dojrzewania w dębowych beczkach.

Custoza D.O.C.

Wino o jasno słomkowym kolorze. Delikatne, lekko aromatyczne z nutami kwiatowymi. Pełne, z wyczuwalną kwasowością na finiszu. Doskonale jako aperitif, do dań z makaronu, ryb i białego mięsa

Merlot GARDA D.O.C.

Głęboki, czerwony kolor, który nabiera intensywności z czasem. Intensywny, pikantny aromat. Pełne wino, świetnie smakujące z mięsem, dziczyzną i dojrzewającymi wędlinami.

Bardolino D.O.C.

Wino o głębokim czerwonym kolorze, delikatne i aromatyczne. Wytrawne, o średnim poziomie ciała z delikatnie gorzkawym posmakiem. Dobrze smakuje z daniami z makaronów, mięsem i serem.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.