Archives

Blu Velluto Spento IGT Marche

Blu Velluto charakteryzuje rubinowa czerwień, skoncentrowana i nieprzenikniona. Intensywne aromaty śliwki, jeżyn i wiśni z nutami warzywnymi. Kwiatowe akcenty fiołka i przypraw: od czarnego pieprzu po cynamon i goździki wykończone odrobiną mentolu i tytoniu. Miękkie, jedwabiste taniny dodają temu wyjątkowemu winu wytwornej elegancji.

Cacinello Rosso IGT Marche

Nazwa CACINELLO to wyraz głębokiego szacunku dla ziemi , która tak właśnie określana jest przez lokalnych rolników. Wapienna, kamienista gleba „Cacinello” wzbogaca wino o wyjątkowe aromaty, dając delikatne, eleganckie odczucia na podniebieniu. Złożone aromaty od jeżyny, jagody, czerwonej porzeczki i wiśni zaczynając, a kończąc na nutach cynamonu, tytoniu i przypraw białego pieprzu. Znakomita struktura, wyczuwalna pikantność i długie zakończenie z okrągłymi, „słodkimi” taninami” to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Barbula Rosso IGT Marche

Wino pół roku leżakuje w dębowych beczkach, a potem długo w butelce, czego efektem jest głęboka rubinowa czerwień o subtelnych, purpurowych refleksach. Bogaty bukiet aromatyczny i smakowy od kwiatowego fiołkowego po owocowy – wiśni i owoców leśnych, zakończony jest delikatną nutą pikantną. Francuska kupaż szczepów z włoskim temperamentem w dobrym stylu.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.