Archives

Rosso Piceno DOP Superiore

Pięknie głębokie, rubinowe czerwone wino z purpurowymi refleksami, które z czasem staje się granatowe. Intensywny aromat truskawek i dojrzałych owoców śliwki łączy się z nutami skóry i czerwonych kwiatów. Na podniebieniu wytrawne, okrągłe wino, o świeżym smaku moreli, wiśni i czereśni, brzoskwiń i śliwki. Wykończenie to delikatne, słodkie taniny i subtelne nuty tytoniu.

Offida DOCG Pecorino BIO

Pecorino ma słomkowo żółty kolor z zielonkawymi refleksami, jest pikantne w nosie a jednocześnie gładkie w ustach. Aromat dojrzałych owoców, jabłka reneta, lukrecji, akacji i kwiatów jaśminu. Jeśli wszystko brzmi zbyt skomplikowanie, wystarczy wiedzieć, że jego dobre wykończenie i przyjemny posmak sprawiają, że jest to wszechstronne i naprawdę zaskakujące wino.

Passerina IGP BIO

Wino posiadające certyfikat BIO, w którym wyczuwalne są wyraźnie aromaty skórki cytrynowej i kopru włoskiego. Na podniebieniu średnia kwasowość z nutami dojrzałego jabłka i cytryny wraz z kamienistą mineralnością i roślinną, zieloną nicią kopru włoskiego.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.