Archives

La Tunella Schioppettino

Schioppettino La Tunella ma charakterystyczny, głęboki czerwony kolor. To wyjątkowe wino pozostawia na szkle gęste, jednolite łzy. W kieliszku uwalnia się elegancki, pełny i zdecydowany bukiet z nutami orzecha włoskiego, balsamicznymi nutami drewna i czarnych jagód. Podniebienie jest hojne i zdecydowane, wypełnia usta smakiem owocowym doskonale połączonym ze szlachetnymi taninami, powtarzając całe spektrum aromatów wina.

La Tunella Merlot

Kolor intensywny rubinowy, rozwija się w czerwony granat z wiekiem. Charakterystyczny słodki i delikatny bukiet z nutami powideł, tytoniu, siana i kawy. Podniebienie kremowe i harmonijne, aromaty jeżyn i śliwek.

La Tunella Biancosesto

Kolor słomkowy z jasnymi zielonkawymi refleksami. Wino z dużym charakterem, eleganckim bukietem wanilii i kwiatów akacji, przenikającym się z żywymi świeżymi nutami owoców i białych kwiatów.

La Tunella Sauvignon

Kolor żywy , jasny słomkowy z zielonkawymi refleksami. Nos jest zwiastunem aromatu o wielkiej intensywności i elegancji z typowymi dla tego szczepu zielonymi doznaniami szałwii, liści pomidora, zmieszanymi z owocowymi, bardziej delikatnymi nutami ( żółty melon,pieprz ).

La Tunella Chardonnay

Subtelny słomkowy kolor pogłębia się z wiekiem. Intensywny, owocowy nos, aromaty dojrzałych owoców tropikalnych, ananasa i białych kwiatów. Wino szlachetne i eleganckie na podniebieniu , z lekkim ciałem i dobrze wyważone dające odczucie przyjemnej świeżości.

La Tunella Pinot Grigio

Wino o intensywnym słomkowym kolorze, który z czasem ewoluuje w kolor żółty. Nos owocowy i pachnący przywołuje aromaty ciepłej skórki chleba, intensywnie pachnących kwiatów akacji i dojrzałych owoców tropikalnych .

La Tunella Il Mille

Wino musujące o głębokim, słomkowym kolorze, fascynujące , wyrafinowane i złożone, z kwiecistymi nutami głogu i dojrzałych owoców tropikalnych , które delikatnie stapiają się z delikatnym zapachem drożdży i wanilii.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.