Archives

Habla No 25

Habla No 25 to wino o głębokim rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Charakteryzuje się złożonym aromatem śliwki, leśnych owoców, dojrzałego banana i słodkich fig. Cudowne, subtelne nuty lukrecji i przypraw takich jak tymianek i goździk, ale także skóry. Na podniebieniu urzekają soczyste, dojrzałe, ciemne owoce, eleganckie, wykończone słodkimi taninami z długim, orzeźwiającym finiszem.

Habla No 24

Habla No 24 to wino o głębokim rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Charakteryzuje się złożonym aromatem z nutami drzewa cedrowego na tle czarnych owoców takich jak jeżyna. W miarę napowietrzenia ewoluuje w stronę aromatów kwiatowych i przypraw takich jak tymianek. Na podniebieniu początek ze słodkimi doznaniami lukrecji, rozwijający się w elegancki, pełny świeżości, głęboki smak ciemnych owoców, który wydaje się nie blaknąć.

Habla No 23

Habla No 23 to wino o głębokim rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Charakteryzuje się złożonym aromatem śliwki, czerwonych owoców i dojrzałego banana. Cudowne, subtelne nuty lukrecji i przypraw takich jak tymianek i goździk, ale także skóry. Na podniebieniu urzekają soczyste, dojrzałe, ciemne owoce, eleganckie, wykończone słodkimi taninami z długim, orzeźwiającym finiszem.

Rita Habla

Różowe wino z winnicy HABLA, produkowane we Francji ze szczepów Syrah i Garnacha. Wino, które pokazuje wszystkie cechy prawdziwego różu. Eleganckie, atrakcyjne wino z wielką osobowością, z nutami malin i truskawek oraz długim zakończeniem.

MOSES Champagne Premier Cru Blanc de Blancs

Legenda głosi, że Michał Anioł uznawał swoją rzeźbę Mojżesza za dzieło idealne. Kiedy ją skończył uderzył młoteczkiem w kolano Mojżesza i powiedział „Mów – HABLA”, czując, że jedyne czego rzeźbie brak to życie. Do dziś na statule Mojżesza jest ślad uderzenia młotkiem Michała Anioła. Habla – Geniusz i Perfekcja.

Habla del Silencio

Intensywny wiśniowy kolor z purpurowymi brzegami. Średnio intensywny nos, początkowo zamknięty, by po natlenieniu obdarzyć nas aromatami czerwonych owoców, które wydają się mieszać z octem balsamicznym.

HABLA de Ti

Świeże, intensywne wino o jasnozielonej barwie ze złotymi refleksami. Pozostawia długi posmak owoców tropikalnych. Intensywny aromat Sauvignon Blanc z wyraźnymi nutami mango, szparagów i liści pomidora.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.