Archives

Habla No 23

Habla No 23 to wino o głębokim rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Charakteryzuje się złożonym aromatem śliwki, czerwonych owoców i dojrzałego banana. Cudowne, subtelne nuty lukrecji i przypraw takich jak tymianek i goździk, ale także skóry. Na podniebieniu urzekają soczyste, dojrzałe, ciemne owoce, eleganckie, wykończone słodkimi taninami z długim, orzeźwiającym finiszem.

Habla No 21

Habla No 21 otwiera się aromatem miętowej świeżości, pełnym nut balsamicznych, cedrowych i mięty pieprzowej. Wraz z napowietrzeniem ewoluuje w kierunku wyrafinowanych niuansów mineralnych, aby zakończyć owocowym tłem pigwy. Na podniebieniu kremowe wejście, z delikatnym i jedwabistym akcentem, który wyprzedza jego elegancką, owocową osobowość. Bogate, świeże wykończenie, które pozostawia tęsknotę za kolejnym łykiem.

Habla No 20

Habla No 20 to wino o głębokim rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. Delikatny zapach, który wprowadza nas w bogaty świat owoców, takich jak słodka dojrzała truskawka, jeżyny i grejpfrut. Kulminacyjnym momentem jest uwalniający się po natlenieniu aromat kwiatu pomarańczy i prażonych orzechów. Na podniebieniu uderzają miękkie, świeże jedwabiste taniny i delikatne odczucie słodyczy. Wspaniała struktura, intensywne i długotrwałe wykończenie.

Habla No 19

Habla Nº 19 to wino o głębokim rubinowym kolorze. W aromacie oferuje bogatą złożoność i ekspresyjność, w której dominują truskawkowe aromaty, zauważalna mineralność i sugestywne odczucie zapachu róży z nutką toffi. Wyjątkowe wrażenia smakowe potwierdzają zapowiedź aromatyczną. Niezwykle złożony i długi finisz.

Rita Habla

Różowe wino z winnicy HABLA, produkowane we Francji ze szczepów Syrah i Garnacha. Wino, które pokazuje wszystkie cechy prawdziwego różu. Eleganckie, atrakcyjne wino z wielką osobowością, z nutami malin i truskawek oraz długim zakończeniem.

MOSES Champagne Premier Cru Blanc de Blancs

Legenda głosi, że Michał Anioł uznawał swoją rzeźbę Mojżesza za dzieło idealne. Kiedy ją skończył uderzył młoteczkiem w kolano Mojżesza i powiedział „Mów – HABLA”, czując, że jedyne czego rzeźbie brak to życie. Do dziś na statule Mojżesza jest ślad uderzenia młotkiem Michała Anioła. Habla – Geniusz i Perfekcja.

Habla del Silencio

Intensywny wiśniowy kolor z purpurowymi brzegami. Średnio intensywny nos, początkowo zamknięty, by po natlenieniu obdarzyć nas aromatami czerwonych owoców, które wydają się mieszać z octem balsamicznym.

HABLA de Ti

Świeże, intensywne wino o jasnozielonej barwie ze złotymi refleksami. Pozostawia długi posmak owoców tropikalnych. Intensywny aromat Sauvignon Blanc z wyraźnymi nutami mango, szparagów i liści pomidora.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.