Archives

Cava Giró del Gorner Brut Rose

Cava Giro del Gorner Brut Rose to seksowna wersja szlachetnego, musującego 100% Pinot Noir o jasno różowym kolorze. Produkowane metodą Szampańską (tradycyjną) wino charakteryzują aksamitne, ciągłe bąbelki, aromat i smak truskawek i wiśni wykończony idealną wytrawnością.

Cava Giró del Gorner Brut

Cava Giro del Gorner Brut ma słomkowy żółty kolor z jasnymi refleksami i drobnymi, trwałymi bąbelkami. Nos urzekają delikatne aromaty dojrzałych owoców takich jak jabłko, gruszka, brzoskwinia czy morele ozdobione nutami cytrusów i kwiatów. W ustach przyjemny owocowy smak z orzeźwiąjcą kwasowością.

Giro Del Gorner Reserva

Ma wspaniały, ciemny rubinowy kolor i ceglastym rantem. Aromaty czerwonych owoców z nutami palonej kawy i pieprzu. Na podniebieniu intensywne i ekspresyjne z bardzo eleganckimi taninami.

Cava Giro Del Gorner Gran Reserva Brut

Cava Giro del Gorner Brut Gran Reserva ma jasno żółty kolor ze złotymi refleksami. Czysty aromat z nutami jabłka i gruszki, świeżych migdałów i masła. Intensywny smak gruszki, moreli z nutami skórki pomarańczowej., Kremowa, tostowa Cava z długim posmakiem na zakończenie.

Cava Giro Del Gorner Brut Reserva DO

Cava Giro del Gorner Brut Reserva ma jasno żółty kolor z zielonymi refleksami i delikatnymi bąbelkami. Subtelny aromat jabłka, gruszki, owoców cytrusowych, świeżych kwiatów i niuansów tostowych z ziołowym tłem. W ustach słodka obecność owoców cytrusowych, świeżych traw, suszonych owoców i tartych jabłek. Dobrze wyważone, miękkie i owocowe.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.