Archives

Pluma Blanca

Pluma Blanca ma jasno zielonkawy kolor. Intensywne aromaty, takie jak świeżo skoszona trawa, owoce tropikalne i anyż. Wyczuwalne są nuty mineralne. Świeże, owocowe wino dające wrażenie kremowości o dość długim posmaku.

Elas Albarino

Albarino o jasno żółtym kolorze z zielonymi refleksami. Intensywne aromaty, takie jak świeżo skoszona trawa, białe kwiaty i anyż. Owocowe nuty grejpfruta i tropikalnych owoców. Świeże wino z długim posmakiem.

Admiracion Selección Especial

Wino o głębokim rubinowym kolorze z purpurowymi refleksami. W kieliszku nos wita intensywny aromat dojrzałych czerwonych owoców z pikantnymi nutami, liściem laurowym, fiołkami i lilią. Na podniebieniu miękkie, aksamitne z solidnymi taninami i długim posmakiem.

Rivendel Crianza

Wino o głęboko rubinowym kolorze z połyskującymi purpurowymi refleksami. Aromat głęboki, złożony owocowo – mineralny, który po otwarciu rozkwita nutami balsamicznymi i przypraw. Słodkie taniny wypełniają usta pełnym smakiem owoców i drewna pozostawiając długi posmak.

Rivendel Roble

Wino o pięknym rubinowym kolorze. Aromaty czerwonych owoców i kwiatów przeplatają się z aromatami przypraw i wanilii pochodzącej z procesu starzenia w dębowej beczce. W ustach pełny owocowy smak ze zintegrowanymi taninami i średnio długim zakończeniem.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.