Archives

Brunello di Montalcino Riserva Col di Lamo DOCG

Ciemna rubinowa czerwień. Aromaty jeżyny i żurawiny z nutami ziemistymi, truflowymi i delikatną pikantnością. W ustach owoce uzupełnia jędrna, zrównoważona tanina. Pełne ciało i smak trufli z ciemnej czekolady z nadzieniem malinowym i suszoną żurawiną, doprawione goździkami, anyżem i gałką muszkatołową. Eleganckie, wyjątkowe wino.

Rosso di Montalcino Col di Lamo DOCG

Rosso di Montalcino Col di Lamo to wino stworzone przez kobiety, certyfikowane BIO. W kieliszku wita intensywny burgundowy kolor i aromaty pudełka z cygarami i cynamonu, które po chwili uzupełniają cudownie owocowe nuty truskawki, śliwki i goździka z odrobiną pieprzowej przyprawy i idealnym wsparciem taninowym.

Brunello Di Montalcino Col Di Lamo DOCG

Col Di Lamo Brunello wita intensywnie burgundowym kolorem i aromatami kadzidełka, żurawiny, malin, cassis, cynamonu i waty cukrowej. W ustach owoce uzupełnia jędrna, zrównoważona tanina. Pełne ciało i smak trufli z ciemnej czekolady z nadzieniem malinowym i suszoną żurawiną, doprawione goździkami, anyżem i gałką muszkatołową. Eleganckie, wyjątkowe wino.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.