Archives

Pecorino Aries

Wino o żółtej barwie pachnące owocami cytrusowymi i ziołami takimi jak rozmaryn, tymianek i mięta. Pełne ciało i długi posmak sprawiają, że jest propozycją zarówno na lato jak i zimę.

Antrum Montepulciano D’Abruzzo DOC

Antrum Montepulciano przechowywane jest w podziemnej piwnicy, najstarszej w Abruzzo. Szorstka i chłopska natura szczepu złagodzona długotrwałym starzeniem w drewnie nadaje Antrum głębi i czyni go trójwymiarowym. Nuty likieru wiśniowego, jeżyn, rumu i pieprzu.

Divus Montepulciano D’Abruzzo DOC

Divus Montepulciano powstaje z najstarszych krzewów winnicy. Starzone w stalowych kadziach, a następnie w dębowych dużych beczkach charakteryzuje się głębokim rubinowym kolorem, eleganckim aromatem dżemu z czerwonych owoców, lukrecji i czarnego pieprzu. Idealnie zbilansowana kwasowość i miękkie taniny zachwycają w długim posmaku.

Ancilla Trebiano D’Abruzzo DOC

Ancilla Trebiano ma jasno słomkowy kolor, typowy aromat cytrusowy z nutami jabłkowymi i posmakiem gorzkiego migdała. Kwasowość idealnie równoważy delikatna słodycz, co sprawia, że jest to idealne wino do samodzielnego picia.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.