Archives

Cargol True Banya

Cargol True Banya ma czerwony rubinowy kolor z fioletową obwódką i gęstymi łzami. Intensywny aromat czerwonych dojrzałych owoców (jeżyny, śliwki), karmelu z nutami mineralnymi, zakończeniem balsamiczno-roślinnym, przyprawionym liśćmi pomidora, prażonymi migdałami, lukrecją i cynamonem. W ustach to jest miękkie, pełne i eleganckie, z doskonałą strukturą i delikatną słodyczą.

Lo Virol White

W nosie pojawiają się aromaty owoców pestkowych takich jak brzoskwinia czy morela, owoce tropikalne (dojrzały ananas) i nuty roślinne. Na podniebieniu okrągłe, świeże wino z przyjemnym, dość długim owocowym posmakiem.

Bru de Verdu 14

Bru de Verdu 14 ma kolor czarnej czereśni z granatowym brzegiem. Złożone aromaty dojrzałych czerwonych i czarnych owoców (malin, jeżyn i czarnej porzeczki). Pełny, owocowy smak, z dobrze zintegrowanymi słodkimi taninami i długim posmakiem.

Bru de Verdu

Bru de Verdu to wino niefiltrowane o głębokim wiśniowym kolorze z fioletowymi refleksami. W nosie wyczuwalne są aromaty leśnych owoców, gałki muszkatołowej i papryki. Na podniebieniu bogate wino z wyraźnym smakiem czerwonych owoców, toffi, przypraw i czarnej czekolady. Interesujące i nietuzinkowe.

Lo Virol Red

Lo Virol Red to wino o kolorze ciemnej wiśni, aromacie dojrzałych dzikich jagód i przypraw takich jak cynamon z delikatnymi nutami skóry i lukrecji. Aksamitne i eleganckie na podniebieniu o umiarkowanej kwasowości.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.