Archives

Cappello di Prete Salento IGT

100% Negroamaro, które dzięki mololaktycznej fermentacji i małym dębowym beczkom, staje się winem o cudownie słodkich nutach, okrągłym jak rondo kapelusza wielebnego. Głęboki, rubinowy, czerwony kolor z purpurowymi refleksami są idealną zapowiedzią pikantnego wina z waniliowymi akcentami. Czysty aksamit, klasa premium Negroamaro.

Immensum Salice Salentino DOC Riserva

Negroamaro z najlepszych parceli winnicy Candido, starzone w małych dębowych beczkach przez 8 miesięcy. W kieliszku płyn o intensywnym rubinowym kolorze, aromacie malin, mchu i drewna dębowego. Na podniebieniu bogaty, pełny smak owoców z delikatnymi nutami pikantnymi i okrągłymi łagodnymi taninami.

La Carta Riserva Salice Salentino DOC

Piękny rubinowy kolor, który z wiekiem zyskuje pomarańczową obwódkę. W nosie subtelne aromaty ciemnych owoców, kakao i skóry. Na podniebieniu początek z łagodną słodyczą, którą oferuje Malvasia Nera. Potem odczuwalna przyjemna struktura wina ze smakiem dojrzałych czarnych jagód, jeżyn i wanilii, pochodzące z dębowego drewna.

Casina Cucci Chardonnay Salento IGT

Leciusieńkie bąbelki pozostawione po fermentacji i wyraźna słodycz to najkrótszy opis tego letniego wina. Intensywnie owocowe i lekkie w swej budowie, od razu przywołuje na myśl gorący dzień, leżak w ogródku, książkę i lampkę wina.

Devinis Primitivo Salento IGT

Sam szczep jest wizytówką regionu dobrze znaną w Polsce. W kieliszku wita nas rubinowy kolor z purpurowymi refleksami i intensywnym aromatem owoców takich jak suszone śliwki, jeżyny i czarne jagody. Na podniebieniu aksamitne z delikatną słodyczą na początku, solidnym „ciałem” i pikantnym pieprzem na zakończenie.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.