Archives

Dedicato a Vittorio Bolgheri Rosso Superiore DOC

Bolgheri Superiore Vittorio ma intensywny rubinowy kolor, aromat złożony, harmonijny, z przewagą czerwonych owoców takich jak śliwka z dodatkiem czarnej jeżyny wanilii i kawy. W smaku pełne, owocowe z miękkimi i zrównoważonymi taninami. Mistrzowska odsłona 100% Merlota.

Dorianae Bolgheri Rosso Superiore DOC

Bolgheri Rosso Superiore Dorianae ma intensywny rubinowy kolor. W kieliszku nos wita złożony, harmonijny, przyjemny aromat czerwonych owoców takich jak jeżyny, maliny i czarne porzeczki przyprawione ziołami tymianku, cynamonu, rozmarynu i wanilią. W smaku pełne, owocowe z miękkimi i zrównoważonymi taninami.

Campo Al. Pero Bolgheri Rosso DOC

Bolgheri Rosso Campo Al. Pero ma intensywny rubinowy kolor. W kieliszku nos wita złożony, harmonijny, przyjemnie owocowy aromat (wiśnie, jeżyny, czarne porzeczki) dobrze połączony z subtelnymi nutami warzywnymi, balsamicznymi, prażonego orzecha laskowego, piżma, eukaliptusa i cynamonu. W smaku pełne, owocowe z miękkimi i zrównoważonymi taninami i delikatną mineralnością.

Zephyro Bolgheri Rosso DOC

Bolgheri Rosso Zephyro ma jasny, rubinowy kolor. Po natlenieniu w nosie wyczuwalne wyraźnie czerwone owoce takie jak wiśnia i truskawka uzupełnione słodkimi przyprawami. W ustach dość wysoka kwasowość, średnie taniny, średnie ciało, dojrzałe czerwone owoce i pikantne nuty przypraw.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.