Archives

Cairats Seleccion Merlot D.O. Monsant

Wino o delikatnym, złożonym i eleganckim aromacie z nutami dojrzewających czerwonych owoców otoczonych balsamicznymi niuansami, przyprawami i aromatycznymi roślinami leśnymi o szczególnym mineralnym charakterze. Na podniebieniu jest miękkie i bogate, z aksamitnymi taninami dającymi odczucie słodyczy. Zrównoważona kwasowość zapewnia długi posmak i potencjał starzenia do 12 lat.

Cairats Collection Samso D.O. Monsant

Równowaga, elegancja i złożoność łączą się w wielu aromatycznych niuansach. Czerwone owoce ze śródziemnomorskimi nutami kwiatowymi otulone są balsamicznymi akcentami (mentol) i mineralną ramką w tle. Na podniebieniu bogate, głębokie, wino o harmonijnych jedwabistych taninach, ze zrównoważoną kwasowością.

Cairats Seleccion D.O. Monsant

W kieliszku pojawiają się intensywne aromaty owoców śliwki, maliny i czereśni z kwiatowymi akcentami, otoczone niuansami balsamicznymi, aromatem lasu i skóry. Na zakończenie delikatnie wyczuwalne są nuty mineralne. W ustach to pełne wino, ze słodkimi, dobrze ułożonymi taninami, które budują strukturę i głębię. Aby w pełni cieszyć się potencjałem tego wina, warto je napowietrzyć przed spożyciem. Potencjał starzenia około 10 lat.

Cairats D.O. Monsant

Czerwony intensywny kolor i złożony aromat czerwonych owoców z przewagą porzeczki i maliny uzupełnia delikatna mięta z nutą mineralną. Na podniebieniu miękkie wino z delikatną taniną i wyraźnie wyczuwalną kwasowością. Aby w pełni cieszyć się potencjałem tego wina, warto je napowietrzyć przed spożyciem. Potencjał starzenia około 10 lat.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.