Archives

Château Lilian Ladouys

Chateau Lilian Ladouys ma piękny rubinowy kolor. Delikatne, jedwabiste aromaty owocowe z nutami śliwki i czarnej porzeczki uzupełniają jędrne taniny. Doskonale zintegrowane aromaty wanilii, gałki muszkatołowej i czekolady pochodzące ze starzenia w dębowych beczkach. Długi posmak.

Prelude a Grand Puy Ducasse Pauillac

Prélude à Grand-Puy Ducasse ma głęboki rubinowo – granatowy kolor. Intensywne Aromaty soczystych owoców z nutami waniliowymi. Na podniebieniu, pełne i okrągłe, idealnie zrównoważone wino z aksamitnymi taninami i długim posmakiem.

Château La Tour De Mons

Wino Chateau La Tour de Mons ma głęboki rubinowo – granatowy kolor, intensywny aromat czarnych owoców (jeżyna, czarna porzeczka) z nutami tostowanego drewna. Na podniebieniu świeże i mocne, z harmonijną strukturą i jedwabistymi taninami.

Chateau Leconte Marquey

Château Leconte Marquey ma piękny czerwony kolor z purpurowymi refleksami. Nos oferuje aromaty czarnych owoców takich jak jeżyny czy czarne porzeczki i przypraw.  Na podniebieniu dobrze zbalansowane, z przyjemną strukturą opartą na miękkich i dojrzałych taninach. Może być leżakowane do 10 lat.

Château Cap d’Or

Wino Chateau Cap d’Or jest drugim winem tej winnicy i można je określić jako kobiecy odpowiednik. Ta kobiecość objawia się w kwiatowych, malinowych nutach oraz w świeżości i mineralności. Wino jest delikatne i kuszące, z delikatną nutą dębu, która podkreśla owoce i terroir.

Château Laplagne

Wino Chateau Laplagne ma głęboki i ciemny kolor. Aromaty są łagodne z nutami wanilii i owoców jeżyny. W smaku wyczuwalne leciutkie nuty słodyczy. Łagodnie kwasowe z okrągłymi taninami.

Chateau Croix Mouton

Wino Chateau Croix Mouton charakteryzują aromaty pieczonych czerwonych owoców z cynamonem, nutami skóry i słodkiej wanilii. Gładkie w ustach, z posmakiem czerwonych jagód przyprawionych anyżem i suszonymi ziołami. Przyjemne wino z długim zakończeniem.

Selection Pierre Lurton

Selection Pierre Lurton ma głęboko rubinowy kolor. Aromaty czerwonych owoców, takich jak wiśnia i truskawka, a pod koniec nuty tostowe i waniliowe. Na podniebieniu okrągłe i harmonijne, z doskonałą równowagą między taninami i kwasowością oraz owocowym i długim finiszem

Château La Hase

Chateau La Hase ma głęboko rubinowy kolor. Nos jest intrygujący i intensywny z nutami fig, trufli, powideł śliwkowych, miodu i cassis. Lekkie ciało, umiarkowana kwasowość, aksamitna struktura i intensywne taniny. Smak owocowy z nutami cassis, czereśni, nut ziołowych.

Château Calendreau

Chateau Calendreau Rouge ma intensywny rubinowy kolor, aromat czarnej porzeczki i czerwonych owoców. Smak delikatny, o mocno owocowej strukturze i średnio długim finiszu. Może być leżakowane do 10 lat.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.