Archives

Rully La Chatalienne

Rully La Chatalienne ma piękny, żywy, rubinowy kolor. Intensywny i rześki aromat czerwonych owoców jak truskawka, wiśnia czy malina. W ustach owocowe i pełne. Wielka finezja i elegancja z jaką spotykamy się w tym Pinot Noir zachwyca wielbicieli szczepu.

Mercurey 1er Cru Le Clos L’Eveque

Mercurey 1er Cru ma intensywny, głęboki rubinowy kolor. Bardzo mocny aromat czerwonych owoców, takich jak truskawki, maliny, czereśnie, przyprawy i nuty tostowanego drewna. Obfite i mocne w ustach z jedwabistymi taninami. Na zakończenie mocno pachnąca wiśnia. To kwintesencja Pinot Noir i Burgundii.

Bourgogne Pinot Noir

Bourgogne D’Etroyes ma rubinowy kolor dość intensywny jak na Pinot Noir. Nos wita bukiet aromatów z koszyczka czerwonych i czarnych jagód (truskawka, wiśnia, czarna porzeczka, borówka). Na podniebieniu bardzo rześkie, a jednocześnie solidnie zbudowane. Przyjemnie odczuwalne okrągłe taniny ułożone w beczce i eleganckie wykończenie czarną porzeczką.

Champagne de L’Abbatiale

Champagne de L’Abbiatiale ma żółto złoty kolor z nutami bursztynowymi. Delikatne, ciągłe bąbelki są nośnikiem subtelnych aromatów suszonych owoców i miodu. To szamapan z doskonałym potencjałem , zrównoważony, z przyjemną, ożywczą kwasowością.

Champagne Locret-Lachaud Rose

Champagne Locret Rose ma różowy łososiowy kolor, aromaty kwiatowe takie jak piwonia czy róża oraz owocowe z przewagą gruszki. Wszystko uzupełniają nuty ciasta francuskiego. W ustach okrągłe, delikatne i zrównoważone.

Château Lilian Ladouys

Chateau Lilian Ladouys ma piękny rubinowy kolor. Delikatne, jedwabiste aromaty owocowe z nutami śliwki i czarnej porzeczki uzupełniają jędrne taniny. Doskonale zintegrowane aromaty wanilii, gałki muszkatołowej i czekolady pochodzące ze starzenia w dębowych beczkach. Długi posmak.

Prelude a Grand Puy Ducasse Pauillac

Prélude à Grand-Puy Ducasse ma głęboki rubinowo – granatowy kolor. Intensywne Aromaty soczystych owoców z nutami waniliowymi. Na podniebieniu, pełne i okrągłe, idealnie zrównoważone wino z aksamitnymi taninami i długim posmakiem.

Château La Tour De Mons

Wino Chateau La Tour de Mons ma głęboki rubinowo – granatowy kolor, intensywny aromat czarnych owoców (jeżyna, czarna porzeczka) z nutami tostowanego drewna. Na podniebieniu świeże i mocne, z harmonijną strukturą i jedwabistymi taninami.

Chateau Leconte Marquey

Château Leconte Marquey ma piękny czerwony kolor z purpurowymi refleksami. Nos oferuje aromaty czarnych owoców takich jak jeżyny czy czarne porzeczki i przypraw.  Na podniebieniu dobrze zbalansowane, z przyjemną strukturą opartą na miękkich i dojrzałych taninach. Może być leżakowane do 10 lat.

Château Cap d’Or

Wino Chateau Cap d’Or jest drugim winem tej winnicy i można je określić jako kobiecy odpowiednik. Ta kobiecość objawia się w kwiatowych, malinowych nutach oraz w świeżości i mineralności. Wino jest delikatne i kuszące, z delikatną nutą dębu, która podkreśla owoce i terroir.

Château Laplagne

Wino Chateau Laplagne ma głęboki i ciemny kolor. Aromaty są łagodne z nutami wanilii i owoców jeżyny. W smaku wyczuwalne leciutkie nuty słodyczy. Łagodnie kwasowe z okrągłymi taninami.

Chateau Croix Mouton

Wino Chateau Croix Mouton charakteryzują aromaty pieczonych czerwonych owoców z cynamonem, nutami skóry i słodkiej wanilii. Gładkie w ustach, z posmakiem czerwonych jagód przyprawionych anyżem i suszonymi ziołami. Przyjemne wino z długim zakończeniem.

Selection Pierre Lurton

Selection Pierre Lurton ma głęboko rubinowy kolor. Aromaty czerwonych owoców, takich jak wiśnia i truskawka, a pod koniec nuty tostowe i waniliowe. Na podniebieniu okrągłe i harmonijne, z doskonałą równowagą między taninami i kwasowością oraz owocowym i długim finiszem

Château La Hase

Chateau La Hase ma głęboko rubinowy kolor. Nos jest intrygujący i intensywny z nutami fig, trufli, powideł śliwkowych, miodu i cassis. Lekkie ciało, umiarkowana kwasowość, aksamitna struktura i intensywne taniny. Smak owocowy z nutami cassis, czereśni, nut ziołowych.

Château Calendreau

Chateau Calendreau Rouge ma intensywny rubinowy kolor, aromat czarnej porzeczki i czerwonych owoców. Smak delikatny, o mocno owocowej strukturze i średnio długim finiszu. Może być leżakowane do 10 lat.

MOSES Champagne Premier Cru Blanc de Blancs

Legenda głosi, że Michał Anioł uznawał swoją rzeźbę Mojżesza za dzieło idealne. Kiedy ją skończył uderzył młoteczkiem w kolano Mojżesza i powiedział „Mów – HABLA”, czując, że jedyne czego rzeźbie brak to życie. Do dziś na statule Mojżesza jest ślad uderzenia młotkiem Michała Anioła. Habla – Geniusz i Perfekcja.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.