Archives

Tintilia del Molise Rosato DOC

Różowa Tinlilia del Molise dojrzewa na osadzie przez co najmniej 3 miesiące. Ma piękny blado różowy kolor z miedzianymi refleksami. Aromatycznie w tym winie na pierwsze miejsce wybija się mineralność subtelnie przybrana czerwonymi owocami. Drobne bąbelki podkreślają elegancję, świeżość i smak.

Due Versure Rosso

Due Versure ma charakterystyczny bordowy kolor z fioletowymi refleksami. W kieliszku aromat ciemnych owoców takich jak wiśnia, śliwka i jeżyna z dodatkiem kwiatów macerowanych w alkoholu. W ustach wytrawne z jedwabistymi taninami na średnim poziomie i niesamowicie owocowe.

Due Versure Bianco

Due Versure Bianco ma charakterystyczny, intensywny słomkowy kolor. W nosie urzekają aromaty białych kwiatów, owoców o białym miąższu i nuty cytrusowe. Świeże, owocowe z dobrze zachowaną równowagą pomiędzy owocami i mineralnością.

Hibisco

Bogate, soczyste i bardzo zmysłowe wino, o głębokim purpurowym kolorze. Aromat soczysty i typowy z nutami kwiatów zamoczonych w alkoholu i dojrzałych czarnych owoców. W ustach wytrawne i soczyste z obfitymi i gęstymi taninami.

Moscato del Molise

Wytrawny muskat pachnący agrestem i szałwią, seksownie i słodko, natychmiast zapraszając do picia. Gładki w ustach, zachwycający świeżością, pozostawiający długie wspomnienie słodkich owoców.

Tintilia

Optymalny bilans pomiędzy koncentracją owoców a lekkością, aromaty świeżych kwiatów i czerwonych owoców lekko przyozdobione nutami śródziemnomorskiej roślinności. W ustach wytrawne i soczyste, z okrągłymi garbnikami, pozostawiającymi przestrzeń na piękny, owocowy posmak.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.