Archives

Lei

Chardonnay LEI zaprasza na ucztę nasze podniebienia, gościnnie i z szacunkiem, jak prawdziwa LEI. Wytrawne wino o tropikalnych aromatach banana i limonki. Kombinacja tradycji i elegancji. Wytrawność i intensywność smaku typowa dla Chardonnay to cudowna interakcja między mineralnością a smakiem owoców cytrusowych. Wino długo i tradycyjnie starzone w stalowych tankach.

Hibisco

Bogate, soczyste i bardzo zmysłowe wino, o głębokim purpurowym kolorze. Aromat soczysty i typowy z nutami kwiatów zamoczonych w alkoholu i dojrzałych czarnych owoców. W ustach wytrawne i soczyste z obfitymi i gęstymi taninami.

Maeva

Wytrawny muskat pachnący agrestem i szałwią, seksownie i słodko, natychmiast zapraszając do picia. Gładki w ustach, zachwycający świeżością, pozostawiający długie wspomnienie słodkich owoców.

Tintilia

Optymalny bilans pomiędzy koncentracją owoców a lekkością, aromaty świeżych kwiatów i czerwonych owoców lekko przyozdobione nutami śródziemnomorskiej roślinności. W ustach wytrawne i soczyste, z okrągłymi garbnikami, pozostawiającymi przestrzeń na piękny, owocowy posmak.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.