Archives

Vino Nobile Di Montepulciano DOCG

Vino Nobile di Montepulciano to wino o głęboko rubinowym kolorze z rudą obwódką i refleksami wskazującymi na długie starzenie. Po natlenieniu uwalniają się aromaty owocowe wiśni i śliwek, lukrecji, wanilii i kawy. Wszystko przyprawione ziołami i dość znaczącą kwasowością. W smaku owoce uzupełnia lekka pikantność i słona nutka na zakończenie. Pięknie wyważone, harmonijne taniny.

Vino Nobile Soraldo Di Montepulciano DOCG

Vino Nobile di Montepulciano Soraldo Reserva to wino o głęboko rubinowym kolorze z rudą obwódką i refleksami wskazującymi na długie starzenie. Oszałamiający nos pełen fiołków, ciemnych owoców wiśni i śliwek nostalgicznie zakończony aromatem wanilii i dymu. Wszystko przyprawione ziołami i dość znaczącą kwasowością. Doskonała jakość i pięknie wyważone, harmonijne taniny sprawia że jest to wino kompletne…

Il Vignone Toscana IGT

Supertuscan Il Vignone ma głęboki rubinowy kolor. Pełne wino, o umiarkowanych, dojrzałych, drobnoziarnistych taninach i umiarkowanej kwasowości zachwyca aromatami ciemnych owoców śliwki, czarnej porzeczki, cassis, papryki, czarnego pieprzu i lukrecji. Długie starzenie w beczce dodaje aromatów waniliowych i kawowych. W ustach aksamitne, dobrze ułożone wino, które jest spełnieniem po bogatej ofercie aromatycznej.

Rosso di Montepulciano DOC

Rosso di Montepulciano to wino o klarownym rubinowym kolorze. Średnio pełne, o umiarkowanych, dojrzałych, drobnoziarnistych taninach i dość wysokiej kwasowości jest winem, które ma kilkuletni potencjał starzenia. W nosie pełna gama czerwonych owoców takich jak wiśnia, śliwka, czerwona porzeczka doprawiona anyżem i gałką muszkatołową. Dopełnieniem są delikatne nuty wanilii. W smaku przyjemne, owocowe, wino, zapraszające do kolejnego łyka.

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.