Archives

Vino Nobile Di Montepulciano DOCG

Vino Nobile di Montepulciano to wino o głęboko rubinowym kolorze z rudą obwódką i refleksami wskazującymi na długie starzenie. Po natlenieniu uwalniają się aromaty owocowe wiśni i śliwek, lukrecji, wanilii i kawy. Wszystko przyprawione ziołami i dość znaczącą kwasowością. W smaku owoce uzupełnia lekka pikantność i słona nutka na zakończenie. Pięknie wyważone, harmonijne taniny.

Vino Nobile Soraldo Di Montepulciano DOCG

Vino Nobile di Montepulciano Soraldo Reserva to wino o głęboko rubinowym kolorze z rudą obwódką i refleksami wskazującymi na długie starzenie. Oszałamiający nos pełen fiołków, ciemnych owoców wiśni i śliwek nostalgicznie zakończony aromatem wanilii i dymu. Wszystko przyprawione ziołami i dość znaczącą kwasowością. Doskonała jakość i pięknie wyważone, harmonijne taniny sprawia że jest to wino kompletne…

Czy masz ukończone 18 lat?

Ze względu na charakter informacji zawartych na stronie przeznaczona jest ona dla osób pełnoletnich.

Tak Nie

Ciasteczka

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe.